Cennik usług – Serwis iPhone iPad Apple CTB POLAND

Aktualnie ceny uległy obniżeniu, w związku z większą dostępnością i obniżeniem cen części. Proszę pytać mailowo lub telefonicznie.

Od dnia 25.11.2015, do odwołania w związku z kiepską dostępnością, oraz podwyżką cen hurtowych spowodowanych kursami walut obowiązują następujące ceny wymiany paneli przednich iPhone(lcd+digitizer+szyba+ramka fabrycznie sklejone).

iPhone 6 PLUS – 720zł brutto

iPhone 6 (4,7″) – 490zł brutto

iPhone 5s/5c/5 – 390zł brutto

iPhone 4G/4S   – 200zł brutto

Używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości  – OEM. Oryginalne części do Apple dostępne są tylko z demontażu, nie są więc w pełni nowe. W naszym serwisie CTB POLAND używamy w pełni nowych oraz najwyższej jakości części zamiennych odpowiadających jakością oryginalnym częściom.

Nie uznajemy pół środków jak rozklejanie i klejenie wymieniamy całe panele na najwyższej jakości części fabrycznie klejone i sprzedawane jako jeden element.

Wykonujemy naprawy ekspresowo, nawet w ciągu tego samego dnia. Zapytaj o szczegóły.

Usługa ekspresowa płatna dodatkowo 50zł brutto

Do iPhone 5S/5G istnieje również możliwość montażu paneli grade B / grade C (refabrykowane, pochodzące z demontażu – mogą występować ryski na szkle, przebarwienia panelu lcd, lub mniejsza czułość na dotyk niż w fabrycznie nowych panelach – w cenie 199zł , (iphone 5S /5G), 299zł (iPhone 6) – o dostępność prosimy pytać na miejscu)

Pozostałe naprawy – informacja na miejscu, telefonicznie, lub mailowo.