iPhone 5 SE

iPhone 5 SE

Pojawił się nowy smartphone od Apple. Jest to iPhone 5 SE. Jest to najnowsza konstrukcja iphone’a. Urządzenie posiada dobre parametry i rozwiązania stosowane w poprzednich modelach tj. iphone 6 oraz iphone 7. Co prawda jest mniejszy od poprzedników i wyglądem przypomina iphone 5s jednak różnica w cenie jest znacząca. Cena 1500 zł za model 64GB jest przystępna i warta rozważenia przy wyborze nowego smartphone’a.

Jest jeszcze za wcześnie na opinię na temat jego awaryjności, dostępności części zamiennych. W przypadku zbicia dotyku czy pękniętej szybki, nowe panele są już dostępne, a nasi serwisanci są gotowi do ich naprawy lub wymiany.

Jeśli zdarzy Ci się zrzucić lub zgnieść swojego iPhone’a tak, że zbijesz wyświetlacz lub warstwę dotykową – nie martw się. Przynieś lub przyślij swój telefon, a my zajmiemy się wymianą szybki na nową.

Nasz serwis posiada wszystkie 3 niezbędne do szybkiej i wysokiej jakości naprawy lub wymiany.

Po pierwsze posiadamy doświadczonych, zdolnych serwisantów.

Po drugie posiadamy narzędzia i sprzęt wysokiej jakości, który pozwala nam dokonywać napraw i serwisów najwyższej jakości.

Po trzecie do napraw używamy tylko nowych i wysokiej jakości części zamiennych. Jest to ważne, że względu na trwałość wykonywanych napraw, a także komfort używania iphone’a po naprawie.

About the author

admin administrator